Služby

Pro klienty zajišťujeme kompletní realizace „na klíč“.

Stavba krbu „na klíč“

Tento pojem znamená, že klient jen zadá své požadavky na základě kterých vypracujeme 3D návrh budoucího krbu a rozpočet.

Tato nabídka v celistvé podobě bude odeslána na e-mailovou adresu zákazníka. Pokud je zákazník s nabídkou spokojen a schválí ji, zbývá jen stanovit datum zahájení stavby. Po podpisu smlouvy končí zákazníkovi starosti se stavbou a může se jen těšit na hotový krb.

Poradenství ve výběru krbové vložky

vždy před zahájením jednání si sjednáme schůzku se zákazníkem na místě budoucí stavby. Díky tomu náš pracovník získá přesnou představu o potřebách na tip a výkon krbové vložky. Na základě těchto skutečností nabídne zákazníkovi vložky, které jsou pro jeho potřeby vhodné. Zákazník se už tedy nemusí zabývat vyhledáváním, zda je či není pro jeho potřeby určitý model vhodný.

3D návrh

Zpracování 3D návrhu je již dnes samozřejmostí u většiny firem. My se však snažíme dát zákazníkovi víc. Vypracujeme 3D vizualizaci s umístěním krbu do interiéru, tak aby měl zákazník představu, zda stavba tvarově i barevně koresponduje s ostatním zařízením místnosti.

Vizualizace dále upravujeme dle přání zákazníka. První návrh tedy nemusí být finální. Vše je jen na přání zákazníka. Na vizualizaci budeme pracovat dokud zákazník nebude přesvědčen že přesně takový krb si přeje. Pokud bude mít pochybnost, má možnost nechat si vytvořit vizualizaci za své přítomnosti přímo na místě budoucí stavby.

Zajištění krbové vložky a stavebného materiálu

Na základě zkušeností spolupracujeme s dodavateli jejichž produkty a služby jsou na vysoké úrovni.

Krbové vložky, které nabízíme podléhají přísným normám EU a jsou technologicky skvěle propracované, tak aby splňovali potřeby i nenáročnějších zákazníků. Jsme však schopni zajistit i krbové vložky a kamna, které nejsou v naší nabídce.

Stavby provádíme výhradně z materiálů, které jsou pro stavby krbů schválené ČSN.

Přípravné a dokončovací práce

Při stavbě krbu se můžeme setkat s potřebou určitých příprav a to ve stavbách v již stávajícím interiéru, tak i novostaveb. I s tímto problémem si dokážeme poradit. Rádi Vám vyjdeme vstříc s přípravou místa budoucí stavby tj. betonování, bourací práce, přesun stávající elektroinstalace, izolace, příprava na komín, přistavění příčky. Po dokončení stavby krbu jsme schopni začistit všechny stavební práce, pokládku dlažby, kamene atd.